PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115214}
7,2 58 548
ocen
7,2 10 1 58548
6,3 15
ocen krytyków
Pręgi
powrót do forum filmu Pręgi

Obejrzalem film dzis na 2,przyznam ze jest to wybitne kino !.
Jestem pod wielkim wrazeniem !!
Goraco polecam !!.

jp44

Ja daje 7/10 Ze względu na zakończenie ( rozczarowałam się ) i niewiarygodną miłość (znikąd|) Tani.

ana19901

Niewiarygodna milosc ? Mysle ze taka milosc jest mozliwa !! Oboje byli zrozpaczeni zdesperowani i sie odnaleźli...

jp44

Przepraszam... ona była zrozpaczona, po czym wnioskujesz?

ocenił(a) film na 9
ana19901

Ja mysle że mu współczuła. W końcu sytłacje w domu miala podobną i pewnie nie chciała stworzyć kolejnego "idealnego domu" z kolacją w gronie przed tv, jak jej rodzice.

szarlich

szarlich dokladnie! podobnie mysle..
Ania masz odpowiedz.

jp44

Rozumiem Was, ok. Ale tak racjonalnie... czy to ze komus wspolczujemy jest wystarczajace by kogos kochac... to bylo zbyt wątpliwe.Kochała go za to, że kiedyś cierpiał? Dla mnie lekki banał.

ana19901

Ana - Rozumiem Was, ok. Ale tak racjonalnie... czy to ze komus wspolczujemy jest wystarczajace by kogos kochac...

WIERZ MI ZE ISTNIEJA TACY LUDZIE,KTORZY POTRAFIA ROZUMIEC BOL DRUGIEGO CZLOWIEKA.WOJTKA I TA KOBIETE POLACZYL ICH WSPOLNY DRAMAT !.
ON POCHODZIL Z PATOLOGICZNEJ RODZINY JAK I ONA ! .
OBYDWOJE BYLI ZDESPEROWANI ZROZPACZENI.ONA WIDZIALA W NIM BOL I ROZUMIALA PRZEZ CO PRZECHODZI,PRZECHODZIL.SAMA POWIEDZIALA ZE JEST WRAZLIWYM FACETEM A UDAJE KOGOS INNEGO !ZAKOCHALA SIE W NIM WIEDZIALA ZE JEST TO DOBRY CZLOWIEK Z BLIZNAMI PRZESZLOSCI...

Ogladalas Zostawić Las Vegas ? Jesli tak to przypomnij sobie co laczylo Sere I bena !.Laczyl ich wspolny dramat i to ich do siebie przyciagnelo...
( dla mnie jest to piekne).

jp44

Nie mówię, że to jest niemożliwe, ale w tym filmie wszystko potoczyło się zbyt łatwo.Ona przyjęła role cudownego wybawcy a on? Pierwszy pocałunek mu nie smakował, za dziewczyną nie przepadał, ale co tam z kimś trzeba być.. ... po prostu forma ukazania tego uczucia mi się nie podobała. Taka naiwna.

ocenił(a) film na 8
jp44

też widziałem to pierwszy raz na 2 w tvp ale kurcze Fryczu to jednak wielki aktor jest - wybacze mu nawet te reklamy piwska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones